Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2019    
 
 

ŽK ĄŽUOLO žiburėlis

Vieta: ŽK Ąžuolo rūsys, KTU mechanikos inžinerijos ir dizaino universitetas
Dalyviai: Juozas Dapkevičius, Girvydas, Saulė, Nerijus, , Titas Jonas, Enrika, Indrė, Aistė, Milda, Gaisva, Renata, Ugnė, Brigita, Emilija, Paulius, Mantas, Vainius, Audrius, Karolė

Žiburėlio vakarėlis prasidėjo nuo Tarybos susirinkimo. Rimti žmonės atėjo reikalų aptarti, ką naujam sezonui žada daryti, tačiau ilgai netrukus eglę pradėjo puošti. Vieni vieną eglės galą pasiemė, kiti kitą, nepasidalinę, sugalvojo pakabinti eglę atskiromis dalimis ir ją papuošti lemputėmis (nuotrauka).
Pats rūsys buvo puošiamas įvairiai, taip kaip kas mokėjo ir ką po rankomis turėjo: stalas miegmaišiu patiestas ir saldžiais gardumynais nukrautas; karoliais nutiestas lubų kelias, kuriuo pasirūpino Indrė ant Vainiaus ir Girvydo kupros stovėdama (nuotrauka).
Susirinkę žmonės krūvon, dovanėlėmis dalinosi, visi gavo, visi buvo patenkinti net ir malką gavę, buvo daug dainuota dainų, Jonas net pavargo nuo jų, sakė: “ei, gal akla višta?”. Tada visi tamsoje žaidė aklą vištą, trys ieškojo, kiti slėpėsi. Taip pat buvo žaisti ir kiti žaidimai: žiužiu varžybos, kuriame inirtingai varžėsi Ugnė visus trankydama iš šaliko ir laimėjusi šakočio nuėmimą nuo eglės prizą; sugedusį telefoną tiek žodžiu tiek veiksmais, telefonas buvo tikrai sugedęs bei Ugnės pasiūlytas atminties gerinimo pratimas, kai visi sustoję ratu turėjo mėtyti daiktus sakydami savo žodį.
Smagiai praleistas vakaras, stalas nuvalgytas, žiburėlis pasisekęs, žmonės patenkinti.
-Aistė

Į viršų