Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2019    
 
 

Susirinkimas Kleboniškyje

Vieta: Kleboniško miškas
Dalyviai: Nerijus, Girvydas, Saulė, Karolis, Juozas, Erikas, Lokys, Brigita L., Emilija, Milda, Monika, Justas ir kiti

Prasidėjus rudeniui, tradiciškai pirmąjį rudens trečiadienio vakarą susirinkome praleisti Kleboniškio miške. Užkūrus laužą, Saulė visiems iškepė gardžių bulvinių blynų, kurių paragauti gavome visi. Bulves tarkavo du stiprūs vyrai: Girvydas ir Justas. Visą vakarą valgėme, dainavome ir dalinomės vasariškų kelionių įspūdžiais. Baigiantis vakarui, visus išgąsdino iš po medžių lendantys du vaiduokliai – prie vakaronės prisijungė Milda su drauge, kurios buvo apsirengią šviesiais rūbais, tad tamsoje atrodė kaip vaiduokliai!

Nerijų labiausiai sudomino Juozo Dapkevičiaus savadarbis kirvukas. Tam kad kirvis būtų lengvas ir patogus nešiotis keliaujant, kirvio ašmenyje išpjauta skylė. Jei kas nori žygiuose nešiotis lengvą kirvį ir dar nebuvo matę tokio jo išlengvinimo būdo, kreipkitės pas Juozą!

Vakaro metu Juozas nustebino ne tik kirvuku. Dar nesibaigiant vakaronei, išvyko namo. Po keleto akimirkų vienas iš ąžuoliečių susilaukė skambučio – Juozas pametė raktus! Visi suskubo ieškoti, tačiau ar kas nors rado miške, ar Juozas išvis juos rado – nežino niekas.

- Ingrida

Į viršų