Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2019    
 
 

Molinukų lipdymas

Vieta: Ąžuolų rūsys, po to – Kauno Soboras
Dalyviai: Girvydas, Karolis, Nerijus, Saulė, Aistė, Tomas, Jonas B., Justina, Justas P., Vainius ir kiti.

Artėjant svarbiausio Ąžuolų klubo renginiui – naujo sezono atidarymui/uždarymui, atėjo laikas gaminti apdovanojimus metų PaČių PaČiauSių nominacijoms, orientacinių ir kitų varžybų prizinių vietų laureatams. Visi susirinkome Ąžuolų rūsyje, kuriame buvo gausu lipnios ir rudos masės, kurios pagalba kiekvienas galėjo tapti menininku, skulptoriumi, o kažkas - išpildyti savo slapčiausias svajones susilipdydamas sau naujus žygeiviškus batus, kuriuos paskandino pelkėje, sveiką baidarių irklą, kurį sulaužė maratono metu, ir netgi tortą, kuris amžinai yra alkanas!

Molinukų lipdymas praėjo sklandžiai, todėl meninių šedevrų ir statulėlių pagaminta pakankamai, kuriomis bus galima apdovanoti visus. Kaip visais metais, molio pakako ne tik molinukams, bet ir pavargusiems ir nuo žygių išsekusiems ąžuoliečių veidams. Veidą atgaivančios efektyvios molio kaukės užteko visiems: vieniems jos reikėjo mažiau, kitiems – daugiau.
Pagaminus molinukus ir pasilepinus molio veido kaukėmis, vakarą pratęsėme ant Kauno Soboro stogo. Iniciatorius – naujasis Ąžuolų vadas Karolis. Nuo jo vaizdas į Laisvės al. išties įspūdingas 😊

- Nerijus

Į viršų