Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2018    
 
 

Žygis į Slovakiją 2017-2018 m

Laikas: 2017.12.26-2018.01.01
Vieta: Slovakija
Dalyviai: Vadas - nebuvo
24 žmonės

Namelis, kuriame gyvenome, vadinosi CHATA PRE ZELENA PRESE. Žiauriai graži vieta. Namelis pastatytas upių slėnyje. Žiemą čia daug sniego ir šalia tyvuliuoja žalias ežerėlis kurio dugnas matosi.
Pirmą dieną ilsėjomės. Antrą diną grupavomės - naujokai ir "kietesni". Jų buvo 6. Su jaiskontaktavom racijomis ir apie pietus susižinojom, kad jie nuslydo nuo šlaito ir vienas gan rimtai susižeidė. Iš 4 susižeidusių vieną teko parnešti ant neštuvų ir malunsparniu parskraidinti į ligoninę. Tačiau jau tą pačią dieną šis buvo parvežtas į chatą. Po tokių įvykių visi buvo apmokinti ir pakeisti maršrutai, bei padaryta treniruotė.
Kitas dienas kilom į lengvos viršūnėles, perėjas. Kas nelabai norėjo eiti, turėjo galimybę paprastai pasivaikščioti.
Paskutinę dieną išėjom 5-iese, labaiu patyrę - sulipom viršūnę. Norėjosi nebe tampyt naujokus, o rimčiau palipti.
Vakarasi sėdėdavom vienam dideliam kambary ir linksmingavomės: žaidėm kortom, kokie 10 žmonių sušokę ant vienos lovos. Kažkurį vakarą kažkas bandė išvirti karštą šokoladą. Šokolado likutis buvo supiltas į termosus. Bet pasirodo atvėsęs jis nėra skanus, tad, nors ir buvo gaila, teko išpilti. Šokolodo buvo perteklius, apskritai.
Vakarienei virdavom košes.
Paskutinę naktį dalis išvažiavo į Lietuvą. O dalis keliavo į olą. Tačiau pasirodžius, kad ši per nuožulni, Naujus metus teko sutikti šalimais, palapinėse, prie tos olos. Buvo užėjęs Kalėdų senelis.
Vieną naktį Girvydas su Marium ir Vilma miegojo sniego urve. Tą urvą jiems teko prasiplatinti, nes buvo jis kiek per siauras. Miegoti buvo žiauriai karšta.
Girvydas su Marium, žinoma, maudėsi. Kelis kartus net.

-Girvydas

Į viršų