Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2017    
 
 

Naktinis žygelis slidėmis iki Kulautuvos

Laikas: 2017-01-18 (19)
Vieta: Kaunas - Kulautuva
Dalyviai: Tomas, Jonas, Julija, Romas, Agnė, Paulius K., Kotryna, Marius L., Karolis R., Viktoras, Kipsas ir jo draugė, Lukas, Matas, Vytautas

Taigi, sausio 18 dieną po trumpų/ilgų diskusijų, kas kieno mašinoj sėdės apie 20 val. pajudėjome Lampėdžių link. Planas Kaunas - Kulautuva. Juokavome, kad jį išpildyt pavyks nebent paryčiais, bet apie viską po truputį. Taigi, čiuožėjų kompanija susidarė nemaža - 15 žiemos malonumais norinčių pasidžiaugti ąžuoliečių. Žygelio pradžia (apie 21 val.) sklandi, trasa Lampėdžių ledu palanki tiek įgudusiems slidininkams, tiek ne taip gerai įvaldžiusiems slides. Pasibaigus Lampėdžiams prasidėjo laukai, na ne autostrada, bet sėkmingai pračiuožti pavyko.
Dėl skirtingo tempo greituoliams tekdavo palaukti likusios kompanijos, todėl pirmieji kilometrai rinkosi lėtokai, tačiau užtikrintai. Tad juokeliai bei kalbos apie likusius kilometrus iki finišo po truputį tapo realybe. Juk išties smagu čiuožti su linksma kompanija tylią naktį, kai aplink tikra lietuviška žiema. Sustojus pailsėti prasidėjo siurprizų metas, kas iš kuprinės arbatą traukė, kas iš kišenių šokoladą, saldainius, bananus, sausainius... Pasistiprinus tęsėme žygį toliau. Kelias buvo geras, o ir akys apsiprato tamsoje surasti vėžes, tad likę kilometrai nesunkiai susirinko. Taip slidėm beslystant ir atkeliavome iki žadėtosios Kulautuvos tuos 16 kilometrų, (buvo apie 1 val.) teoriškai paryčiais, juk jau nauja diena prasidėjo. Pabaigoje patenkinti naktiniu žygeliu įsiamžinome prie Tautos vadui skirto paminklo. Tada vieni išvažiavo mašinų pasiimti, o kiti laukti ir slidžių saugoti. Sušalti neleido dainelė apie Abraomą, bėgiojimas laiptukais aukštyn žemyn ir smagus kalniukas. Sulaukę vairuotojų atsisveikinome ir išsiskirstėme į šiltas mašinas. :)

Reziume: puikus naktinis 16 km žiemiškas žygelis nuo Lampėdžių iki Kulautuvos.

Kotryna

Į viršų