Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2017    
 
 

Džiugesys pūgoje

Laikas: 2017-01-04
Vieta: Kauno pilies kiemas
Dalyviai: Julija, Romas, Marius L., Marius, Kotryna, goštautiečių Eglė, Živilė

Ką reikia daryti, kai "Kas vyksta Kaune" paskelbia straipsnį, įspėjantį apie artėjančią pūgą ir staigų temperatūros kritimą? Eiti džiugesiauti, žinoma!
Dauguma mūsų ėjom nuo pat Studentų miestelio iki rotušės, pakeliui užsukdami į parduotuvę prigriebti kisieliaus. Tinkamo kiekio ir kainos santykio kisieliaus neradom, tai spontaniškai sugalvojom įdomesnį variantą, negu eiti iki kitos parduotuvės - imti granatų sulčių ir krakmolo.
Kodėl visgi virimo vieta parašyta Kauno pilis? Nes, pirma, ėjom pasitikti Romo su primusu; antra, prognozės nemelavo ir kylantis vėjas vertė ieškoti užuovejos. Kad jau buvom pasislėpę, daug nustebusių žvilgsnių nesulaukėm, bet pilies sienos suteikė savotišką jausmą. Deja, visiškai nuo vėjo jos mūsų neapsaugojo, tad kad kisieliaus nereiktų laukti amžinybę, buvo sugalvota pastatyti paklotuko sienelę.
Kol laukėm gėrimą užvirsiant, šaltuko bandėm atsiginti dainomis, o vėliau, mes merginos, ir šokį sušokom (vyrukai savo kojomis buvo sutvirtinę paklotuko sienelę). "Karalius Abraomas turėjo sūnų...", vis rateliu, rateliu iki kol išgirdom šnekant apie beveik paruoštą kisielių. Po kelių minučių jau ir skanavom. Manau, kulinarinė improvizacija pavyko!
Pavyko ir kelis kartus savo stirstančias galūnes pašildyt čiuožiant griovio šlaitu žemyn (nes buvom prie tilto) ir ropščiantis atgal į jį. Išsidžiugesiavę ir matydami beįsismaginančią pūgą patraukėm namo.

Živilė

Į viršų