Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2016    
 
 

Naujokų žyelis

Laikas: 2016-10-08-09
Vieta: Veisiejų regioninis parkas
Dalyviai: Laura, Marius L., Eugenijus, Agnė, Giedrius, Živilė, Tomas, Viktoras, Živilė, Marius K., Laura, Gabrielė, Mindaugas, Lina, Vytenė, Lukas, Linas ir kt.

Pėsčiųjų žygis aplink Ančios ežerą tikrai pateisino mano lūkesčius visu 100 procentų. Visų pirmiausiai, dėl to, kad tai galbūt bene linksmiausias ir įdomiausias žygis su tokia linksma žygeivių kompanija, kurioje netrūko daug juoko ir žmonių, kurie tokie pozityvūs. Žygyje buvo visko, pradedant linksmybėmis pelkėse, ,,linijos“, ir ,,dramblio“ žaidimais ir baigiant smagiomis dainomis vakarojant prie laužo. Dėl to būtinai dalyvausiu ir kituose žygiuose. Didelis ačiū žygio vadovei (laumei), kuri būdama tokia atsakinga, sugebėjo suorganizuoti tikrai smagų ir manau kiekvienam geros nuotaikos ir įspūdžių kupiną savaitgalį. Taip pat ačiū ir kartu buvusiems žygeiviams, t.y. (elektrikui, medžiui, magui, traktoriui, kiaušiniui, laisvei, ventiliatoriui, laužui, meškai, grybui, aukseliui, telefonui, žiežirbai, arbūzui). Iki kitų susitikimų bičiuliai!
Marius K. (Mangas)

Jaukus ir šiltas draugiškų žmonių ratas.. Rudenėjantis spalvingas miškas.. Dzūkijos kalvos ir kalvelės.. Dainos prie laužo ir juokas! Visi šitie vaizdai nugulė atmintin ir pagalvojus apie šį spalio savaitgalį, šypsena pasidabina veidas. Buvo puiku! Laukiu kitų žygių :)
Vytenė B. (Vyšnia)

Į viršų