Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2013    
 
 

Džiugesio komanda ieško lobių

Laikas: 2013-01-09
Vieta: Kaunas
Dalyviai: Marius, Romas, Arnas, Greta, Julija, Jonas, Audrius, Jurgis, Vytautas

Po trečiadieninio susirinkimo vykome panaktinėt/papirataut ir lobių paieškoti Kauno centre. Bežygiuodami per Ąžuolyną kalbėjome labai rimtomis temomis ir nusprendėme, kad tikras žygeivis yra daugiau nei žmogus, visomis geriausiomis prasmėmis. Taip nusprendus buvo lengviau žygiuoti toliau :D

Pirmąjį laimikį nesunkiai radome prie Kauno halės. Jurgis paskaitė apie halės statybos niuansus, ir patraukėme prie kito lobio esančio prie Soboro. Ten ieškojom ilgai, nieko neradom, bet netikėtai sutikom Juozą. Paplepėjom ir tęsėm kelionę per Laisvę, Vilniaus gatvę iki Fluxus ministerijos. Atkreipęs dėmesį į taiklią užuominą Marius neužilgo randa lobį ten.

Šalia yra Auksinis Kauno tualetas, kuriame taip pat yra lobis. Užuomina – maža juoda skylutė išorėje. Ir sukam mes ratus apie tą auksinę būdelę, visus plyšius tikrinam, įdomiai atrodom. Ten dirbanti moteriškė pasitaikė labai maloni, mums karštos kavos išvirė, nuoširdžiai domėjosi, kaip sekasi lobio ieškoti. Jonas betikrindamas vieną iš skylių (kurią jau visi iš eilės buvo patikrinę) rado lobį. Dar vieną lobį randame, prie Kauno pilies.

Radę beveik visus užsibrėžtus turtus patraukėme į BO. Pakeliui nuveikėme šį tą įdomaus. Kadangi Jonas atvažiavo su dviračiu, mes patikrinome dviračio galimybes ir penkiese ant jo sulipom. Ne tik sulipom, bet ir pavažiavom. Patentuojam dar vieną viešojo transporto priemonę. Be to sušokom Asilą ant ledkalnio Rotušės aikštėje. BO įstaigoje atradom labai ekologišką ir įdomų šaškių svaidymo žaidimą. Planuojam tokį žaidimą sukonstruoti ir ekotrobai.

Greta

Į viršų