Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2011    
 
 

Vėlinės

Laikas: 2011.11.05-06
Vieta: Vydeniuose, Varėnos raj
Dalyviai: Dalyviai: Linas Kulakauskas, Juozas Dapkevičius, Albertas Dusevičius,
Laimutė, Gitana, Daiva, Živilė su vyru, Tomas, Girvydas Kulakauskas,
Kalėda, Blėda, Paulius, Vilma ir Jonukas Dambrauskai, Vaidotas Pečkys,
Akvilė Gerulskytė, Roma Padūmytė, Romas Lukas, Jolita Buškutė, Tomas
Kukis, Eglė Šležaitė, Neringa Burokaitė, Jonas Miklovis, Andrejus
Jegorenka, Eglė Žegulytė, Rita Laginauskaitė, Valentas Galinaitis,
Paulius Lokys, Olga Saltykova, naujokai Arnas, Aistė L., Miglė,
Jurgis, Giedrė, Irma bei nemažas būrelis vaikų :)Vėlinių žygelis paliko įspūdį. Buvo daug senų tradicijų, sužinojau daug naujų dalykų, pavyzdžiui, kad dzūkiškos kapinės išsiskiria aukštais kryžiais pastatytais ne kažkam konkrečiai, o visiems mirusiems. Buvo naktinis žygis, mano mašina vėlavo, tad teko sekti paskui uždegtų ir paliktų žvakučių kelią. Kompanija buvo miela, draugiška, buvo šilta, jauku, smagu.
Rita

Vėlinių žygelis buvo įdomus, patiko šokiai ir siurblys :) Arnas

Smagu buvo, kapinės labai gražios ir šiaip labai graži idėja. Visos istorijos apie buvusius ąžuoliečius iš senų laikų „Ąžuolo“ – labai reikalinga. Reikia ja dalintis per tokius renginius. Dainos, šokiai, estrada irgi labai gerai.Galbūt trūko kokio bendro žaidimuko su visais vakaro dalyviais, bet žinoma, tai ne taip lengva suorganizuoti.
Miglė

Patiko bendra nuotaika, Romytės, Dapkevičiaus pasakojimai. Pirtis, kurioje šildėmės iki paryčių. Gitaros garsai ir bendros dainos.
Neringa B.

Smagu buvo trypti lauke skambant armonikai. Dėkojame Girvydui.

Mažai km, gera pirtis. Pats smagumas prasidėjo visiems užmigus. Neikit miegot kol visi nesulindo į miegmaišius. Kažkas užmigo 3 val., o mūsų sotas 6:30.
Lokys

Įsimintiniausių akimirkų buvo neviena. Pirmasis buvo kai sutikome „vietinius“ . Po to naktinis nuotykis, kai žmogus mėgino eiti miegoti po stalu. Žygis patiko labai.
Valentas

Mane vežė! Pavėžino Paška su mocu. Buvo nerealiai. Grįžinėjant po šventės į Kauna, Romas nusprendė išjudinti miegantį ekipažą, sustojo prie piliakalnio sušokti ne asilą, o Himalajus. Šokimo įkaršty vienas mano batas nusprendė atsisveikinti su padu. Geri batai buvo...
Akvilė

Švenčiant vėlines labiausiai patiko apeigos kapinėse, kai dalinomės alumi, gira bei kitais apeiginiais patiekalais; dainavome liaudiškas raudas; degėme žvakutes ir išnešiojome jas ant kapelių... Taip pat įsimintinas buvo vakaras troboje prie vaišių stalo ir su dainomis šiltoje pirkioje.
Eglė Ž.

Į viršų