Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2005    
 
 

Prienai - Jieznas

Laikas: 2005.01.08 – 2005.01.09
Vieta: Prienai – Jieznas
Dalyviai: Vilius.

Senai senai,

2005 sausio mėnesi Vilius prisiminė kad artėja jo gimtadienis ir nutarė ta proga pakeliauti. Kadangi tai buvo gimtadienio žygis padarė, aštuonių litrų, katilo formos tortą, kitaip tarent katią užpildė skaniu turiniu ir iškeliavo į Prienus.
Buvo graži diena, arba tiksliau rytas, todel kelionė nuo Prienų iki Birštono praėjo labai graeitai. Bet ant vakaro kai buvau jau šiek tiek už Birštono pradėjo kauptis lietus, pradėjo pusti stiprus vėjas o nakti netgi žaibuoti. Kaip paaiškėjo po žygio sinoptikai šį gamtos reiškinį priskyrė prie uraganų. Antra vertus nereikėjo net sinoptikų. Kad tai buvo nepaprastas vėjalis galima spresti ir iš to kad nuėjau miegoti į techniskai tvarkingai pastatytą kupoliuką, o pabudau jau nuo vėjo sugriautam nekupoliuke. 
Na ir prisimines berods Vytenio o gal ir ne Vytenio užuominą apie “musų bočių gėrimą” nutariau pakoreguot maršrutą ir pasiekti Stakliškes. Pakeliui į jas sutikau žmogelį kuris mano itaigos dėka parodė man Stakliškėse esantį “tašką” kuriame pavyko isigyti midaus uz 5 Lt + dalį gimtadienio torto. Na, o kadangi atsirado alkoholio (tikiuosi nesulauksiu pernelyk kritikos) tai nutariau, kad reikia ir zagirono todėl nukeliavau iki prie stakliškių esančio šaltinio. Tiesa, kaip veliau paaiškėjo ne toks jau ir tyras tas šaltinio vandenėlis. Taigi, pasisėmes zagirono gryžau į Kauną kur trečedienio vakarą ir teko atšveti gimtadienį su Midumi ir “šaltinio” vandenių bet be torto.

Vilius

Į viršų