Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2005    
 
 

Climbingas - "Kol dar smėlis nebyra..."

Laikas: 2005.07.11
Vieta: Kauno pilis
Dalyviai: Kalėda, Rimas

Šio pirmadienio pavakare, nežinomų jaunuolių (Kalėda ir dr.Rimas) grupuotė, pasivadinusi organizacija „Kol dar smėlis nebyra“, padarė įkopimą į Kauno pilies bokštą.

Grupuotė susirinko 18:45 prie pilies bokšto. Greitai pakeitė padorius apdarus į aptemptus šortus. Išsitraukė virvę ir kelias atotampas, ir ilgai netrukus atsidūrė ant pilies bokšto.

Po poros užlipimų pastebėjom, kad patręšusios bokšto plytos labai trupa, o ir nuo viršaus šviečiam per visa Lituanikos aikštelę, tai susirinkom virves, ir nuėjom prie gynybinės sienos patraversuoti ir palaužti keletą boulderingo problemėlių.

Per porą valandų pro šali tepraėjo gal tik kokios 4-5 poros, tačiau dauguma jų visiškai nenustebdavo mus pamatę. Tik viena blondinė savo „xaxalio“ paklausė „a xuliš jie čia laipo?“.

Nors ant bokšto užlipti yra pakankamai smagu, o vienoj vietoj ir labai stipriai „užsiparinau“, vienok nusprendėm ant jo nelaipioti, nes kai kuriose vietose stipriai trupa plytos. Taip belaipant galima ir nuversti nafig tą paminklą, be to ir saugotojui į makaule kokį plytgalį įmontuoti.
O traverso siena - tai nearti arimai. Ką veikti pakaks visai vasarai.

Galima ir keletą fotkių pavartyti.

Iki kito climbinimo.
Kol dar smėlis nebyra

PS
Jei kas žino koklį apleistą pastatą Kaune - palikit komentarą

Į viršų