Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2004    
 
 

4-asis Bobų žygis

Laikas: 2003.02.06-2003.02.07
Vieta: Platelių apylinkės
Dalyviai: Eglė Ramonienė, Elena, Simona, Lina, Neringa, Indrė, Dovilė

Ir šiemet ąžuolų moteriškoji giminė nepasišiukšlino – 4-asis Bobų žygis įvyko. Nuostabi vegetacija, nors ne visai taip. Šeštadienį ryte keturios moterėlės ištranzavo į Platelius ir iki pietų nusigavo iki žygio vietos, kuprines paliko mašinoje (kam čia vargytis), apsimetę menotyrininkėm (tarpe jų buvo ir viena neapsimetėlė) užsuko pasikultūrinti į vietinį muziejų. O paskui buvo extrymas!
Keliu žygio maršrutas sudarė begalinius 7 km, drąsiosios žygeivės iš pat pradžių įsirovė į bruzgynus (nebūtų ąžuolietės), turėjo klampoti apie 5 km per pelkes ir perbristi neįtikėtiną 0,5 km pločio (gylis ne mažesnis) upelį. Kad ir kokios ištvermingos jos būtų, tačiau nusprendė mazochizmu neužsiiminėti ir eiti vingiuotu keliu. Taip jos pasiekė bobų trobelę. Čia, saulei nusileidus, atvykome ir mes – trys darbais užsiėmusios moterėlės ir mažas berniukas Pagrandukas (kuris vėliau buvo žiauriai suvalgytas). Taigi, iš pradžių iki soties prisimaitinę išsiruošėme į pirtį. Ten radom 4 augalotus vyrus, kuriem patiko pirtis su ventiliacija (na taip, visai neblogai, kai pro skyles sienose pučia vėjas – nereikia išeidinėti į lauką vėsintis), tad padrybsojom išties šauniai. Švarios ir gražios grįžom iš pasišildymo ir pradėjom naktinį vakarą, kurio smulkmenos liks neišduotos pašalinėm ausim (tiksliau akim);) Miegoti buvo karštoka. Trys bendražygės ryte mus paliko, o mes iki pietų vis kalbėjom, kalbėjom, ėmiau geriau ąžuolus pažinti…. 13 val. išsiruošėm tranzuoti – tranzas nekoks – 1 mašina per 20 min, tad nupėdinom dar 7 km, galų gale 2 mūsų kompanjonės, neištvėrusios vairuotojų nedraugiškumo sėdo į autiką už 68 ct, mes radom jas ant plento link Plungės. Išsidirbinėjom, mus paėmęs žmogelis liejo savo širdį, bo mergina paliko, gaila jo…:( Elena žvengė iš mano pastangų su juo pašnekėti..
Atsidūrėm 23 km nuo Klaipėdos, tačiau nusprendėm važiuot į Kauną.. Su Neringa sukūrėm tranzo dainą, veikia puikiai:

Hė ho, stok, mašina, stok
Ir paimki mus tranzuojančias
Vežki mus į Kauną, vežki mus į Kauną

Grįžtant prisiklausėm roko ir stebėjom žmogų drebančiom rankom už vairo mušantį būgnus ir kratantį galvą … tos pagirios.

Dovilė

Į viršų