Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2019    
 
 

Varžtas - gamina Karolis

Vieta: Pas Nerijų ir Ingridą namuose
Dalyviai: Vilma, Ingrida, Nerijus, Karolis, Tomas, Justina, Jonas B., Aistė ir kiti

Karolis (naujasis vadas) stengėsi kuo greičiau atsikratyti varžtu, todėl nusprendė visus pavaišinti savo ypatinguoju „Le troškiniu“. Karolis nėra svetingas, todėl vakarienę sumanė surengti kitų namuose, todėl prisiminė senai senai, neatmenamais laikais pasakytus Ingridos žodžius: „norėčiau išsitraukti varžtą, kad pas mane namuose visi ąžuoliečiai susirinktų“. Kadangi Ingrida varžte nėra dalyvavusi, todėl Karolis pasiūlė vakarienę surengti pas ją ir Nerijų namuose.

Įdomiausia tai, kad apie gausų svečių antplūdį žinojo tik Nerijus, o Ingrida - vakare jo tik vieno grįžtančio iš kelionės (į kurią Ingrida turėjo važiuoti, bet dėl kojos lūžio negalėjo) laukė namuose. Tačiau vietoj to - sulaukė 13-os svečių! Ingrida - „sėdžiu sau ramiai, ilsiuosi ir girdžiu kažkas beldžia į duris. Žiūriu Karolis, Justina prie durų ir galvoju, ką jie čia veikia, aš tai jų nekviečiau! Ir pradėjo vienas po kito ristis žygeiviai, kaip viščiukai“.

Nors ir mažame kambarėlyje, tačiau sutilpo 13-ka svečių. Karolio „Le troškinys“ buvo ypatingai skanus ir varžą savo dubenyje rado – INGRIDA! Teks dar kartą kviesti svečius, tik šį kartą – ji apie tai žinos iš anksto! Vakaro metu taip pat žaidėme šaradas, per kurias įsimintiniausias ir daugiausiai jėgų bei kantrybės pareikalavęs žodis “keliauti naudojantis etika”. Ir kas tokių frazių gali sugalvoti???

- Ingrida

Į viršų