Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2018    
 
 

KTU studentų organizacijų sąskrydis

Laikas: 2018.05.11-2018.05.12
Vieta: KTU Kapitoniškių poilsio ir sporto bazė

Išaušo puikus gegužės 12-osios šeštadienio rytas. Į Kapitoniškių poilsio ir sporto bazę pradėjo riedėti automobiliai, daugiau – mažiau, užpildyti Pixels organizacijos nariais. Belaukiant renginio pradžios pasisvaidymas kamuoliu vyko tarp jau vieniems kitus pažįstančių veidų. Registracija ir – startas – pirmos komandos pasileido į miškus, norėdamos laimėti orentacinių rungtį. Deja, nei vieni nerado visų punktų (gal kiek persistengėm). Dalyviai ėmė būriuotis prie laipiojimo sienelės. Kiekvienas turėjo galimybę lipti sunkesniu ar lengvesniu keliu. Daugumai tai buvo nauja, dar nebandyta, pramoga. Kiek ekstremalesnis, šalia laukė rąstas. Jau kiek mažiau žmonių ryžosi išbandyti savo jėgas čia ir užsilipti iki viršaus.
Pasilaipiojimai užsibaigė kvietimu vėl rinktis į komandas. Laukė kliūčių ruožas: komandinis slidinėjimas, nusileidimas lynu, ėjimas virve, šliaužimas rąstu, „pelkės“ perėjimas, (vėlgi) laipiojimo sienelė, neštuvų susirišimas ir finišas – pilnas raudonų, suprakaitavusių, bei kiek pavargusių veidų.
Po sunkokos fizinės kovos laukė lengvesnis atsipalaidavimas – „Juoko joga“. Įvyko masinis juokimasis. Iš – nieko. Juokėmės, įsivaizduodami, jog kuriam žoliapjovę, pjaunam žolę.. O galiausiai, juokėmės iš to, kad juokiamės.
Vakarėjant sužibo ir aplink save sutraukė laužas. Belaukiant makaronų, linksmintis kvietė „Goštauta“. Šokiai netruko ilgai, o muzikantams išvažiavus jie perėjo į ramias kalbas, besidalinant pagaliukais, skirtais zefyrams išsikepti ant laužo.
Vieniems vakaras užsibaigė Aktų salėje, kitems – po žvaigždėtu dangum, ant stogo esančioje terasoje, nepaisant uodų ar gręsiančio šalto ryto , tretiems - .. na turbūt visi taip ir sumigom - gryname arba salės ore.
Išaušus rytui vyravo smagi nuotaika. Juokaudami laukėm pusrytinių makaronų. O pasistiprinus teko skubėti į beprasidedantį lankų šaudymo žaidimą. Dar prieš tai greitomis įvyko vakarykščių rungčių apdovanojimai ir prasidėjo alinanti kova.
Pradėjus tvarkytis ir pamažėl sukti mintis namų pusėn, vis dar tvyrojo vakaryškštė „Juoko jogos“ nuotaika. Jos atgarsius perėmė žaidžiantys „Sugedusį telefoną“, užsiimantys (tiksliau labiau -čios) Aerojoga. Taip skirstėmės, kol poilsiavietė liko tuščia.

-Ugnė

Į viršų