Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2018    
 
 

Visokių dviračių žygis

Laikas: 2018.09.29-2018.09.30
Vieta: Ukmergės apylinkė
Dalyviai: Justina, Liepa Julija, Girvydas

Senokai nebuvo žygio dviračiais. Norėjosi visus paskatinti mint pedalus. Tad - pamaniau - laikas. ,,Visokių dviračių žygio" kvietime rašyta: Dviratis - geriausias žmogaus draugas... Teko tuo suabejot ir frazę sau patikslint.
Pradėjome nuo Ukmergės. Užmynėm į aukštąjį kalną, link Antakalnio, paskui pievomis, nes kelias seniai išnykęs, prasimušėm į Mėgučius. Miego dar nesinorėjo. Nuo žygio pradžios per šiuos 10 km kamera man sprogo JAU 5 KARTUS! Nepadėjo nei lopymas, nei kita kamera, skolinta iš Justinos. Nes pati padanga ,,parėjo".
Taigi, man važiuot sekėsi nekaip. Laimei Girvydas, griebęsis padėti kiekvienąkart, linksminosi iš šios kurioziškos padėties. Išmokau ir kamerą pasikeist (sako norintys žygiuoti turi mokėt ir susiremontuoti - tikslas pasiektas!). Bet supratus, kad toliau nenuvažiuosiu, akimis išlydėjau draugus Šešuolėlių dvaro link. Pati variausi savo sužeistą Geriausią Draugą trumpesniu keliu. Kol išgelbėjo dėdė su broliu, atveždami kone antikvarinį bobutės dviratį be bėgių 🙂 valio!
Su Justina ir Girvydu susitikom Želvoje. Ir toliau šiuo gražiu rudenišku oru mynėm toliau. Kaip sakė Justina, ,,Kažkaip tų nuokalnių nelabai jaučiasi". Iš ties lygaus kelio nepasitaikė: vis kilom ir leidomės rimtomis kalvomis. Riedėt žemyn be galo smagu, ypač kai kelias asfaltuotas!
Balninkuose aplankėm mano bobutę Valentiną, prisivaišinom cepelinais, išgirdom įdomių istorijų apie miestelį. Jau tamsoj numynėm miegoti kur ežeras, žvaigždės ir malkų kiek širdis geidžia. Palapinės nestatėm...
Ryte neatsispyrėm pagundai pusryčių grįžt pas bobutę 🙂 ir dėl mano techninių pajėgumų sutrumpinę maršrutą mynėm Ukmergės link. Vėjuota ir džiaugėmės savo sprendimu, nes ir antrą dieną kalvos niekur nedingo. Gražu ir smagu vėl būt kelyje.
Dar ne vakaras, tad grįžę automobiliais nuvažiavom pas mane ir žirgus. Bendražygiai išbandė dar vieną keliavimo būdą - raiti.

Pabaigoje, kaip priklauso, išvados:
1. Tik tvarkingas dviratis - geriausias žygio draugas;
2. Dviračiu keliauti be proto smagu - darykime tai dažniau!
3. Esant progai, nepravažiuokim pro bobutę su cepelinais;
4. Kalniukais važiuoti dar įspūdingiau, bet kilometrų daug neprisuksi;
5. Keliauti galima ir žirgais!

-Liepa Julija

Į viršų