Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2017    
 
 

Naujų 2017 metų šventė

Laikas: 2016.12.31-2017.01.01
Vieta: Žarėnai, Eko troba
Dalyviai: Giedrius S., Nomeda, Kukis su drauge, Roma su draugu, Snaiperis, Greta V., Akvilė, Julija-Liepa, Valentas, Eugenijus

Kur naujus? Aišku, kad Eko troboj. Kaip gali būti kitaip? Visas veiksmas vyksta tik ten ir niekur kitur. Šaunuolis Giedrius Skiecevičius, kuris inicijavo šventę ir padėjo Eko trobą paversti Lietuvos miškų kultūros traukos centru.
Į šventę ruošiamės visi iš anksto, krovėm kuprines, pirkom bananus ir mandarinus. Maistas į krepšius netilpo. Stengėmės į vietą nuvykti anksčiau, padėti Giedriui priruošti malkų. Vargšas Giedrius jau para prieš mums atvykstant buvo ten, tvarkė patalpas, stengėsi, kad viskas būtų paruošta. Orai buvo nelabai žiemiški, šlapūs, vėjuoti, o Giedrius susirgo. Visi suskubome, Valentas, aš ir Nomeda pajudėjom link ten. Vis tik, pakeliui dar užsukom pas Valento tėvus, prie Raseinių, kur užsikrovėm daugiau maisto, šviežio pieno, agurku ir kt. gerų dalykų, o kol laukėm, Valento mama pamalonino mūsų vargšus skrandžius balandėliais – belenkaip nuskilo! Po valandos kitos atsiradom Eko troboj, davėm Giedreliui mėsos užkrimst, truputi atsigavo, žvalesnis paliko. Ne užilgo atvyko Kukis su drauge ir išskubėjom krūman malkų ruošti, nes tamsuma artinosi. Oras bjaurus, lijo, vėjas… bet mūsų darbingumo nepalaužė. Užtat po to buvo jauku, šilta, o ir troboj viskas išpuošta: ir mandras apšvietimas pakabintas, ir lemputės mirga, šypsenos šypsosi.
Galiausiai vargais negalais visi susirinko. Teko Romytei ir jos draugui paorganizuoti transportą iš Šiaulių ieškojom FB grupėse ir pasisekė – radom , į trobą atkeliavo su pakeleivingais asmenim. Nu va, ir tada prasidėjo šventimai. Persirengėm persirengėliais, netrūko šokių, geros muzikos (high-tech aparatūra buvo), žaidėm vaidinom, ko tik nedarėm, viską darėm, kaip ir priklauso.
Visi buvo spalvingi, netrūko geros nuotaikos ir pokštų. Vakaro kulminacija – 2017 prie eglutės miške, o po to dar ir tikros dovanos ir dar tikresnis naujametinis Kalėdų senelis džiugino visus susirinkusius. Gerų Jums 2017! Ir iki kitų susitikimų!

Eugenijus

Į viršų