Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2017    
 
 

Plaukimas Rusnėje

Laikas: 2017-03-04-05
Vieta: Rusnė
Dalyviai: Vytautas, Matas, Lukas, Snaiperis, Arvydas, Justas

Anksti susrinkom į 119 ir baisiai ilgai krovėmės baidas (nuomotus ragus sulaužėm), o įsitikinę, kad viskas tvarkoj - išjudėjom 2 ekipažais šešiese- Justas Kavaliauskas, Arvydas, Snaiperis, Vytas, Matas, Lukas.
Važiavimas truko virš 3 val., be ceremonijų pasiruošėme ir šturmavome ganyklas su baidarėm. Oras geras - truputį apniukę, bet be kritulių. Kryptis - Nemunas. Laikėmės kanalo vagos, nes ne visos ganyklos beviltiškai apsemtos. Pirmoji kliūtis - teko kirsti apsemtą keliuką, tuo pačiu ir pirmoji fotosesija. Toliau sekame kanalo vagą, tačiau kryptis 90 laipsnių pasuka vakarų kryptimi ir įplaukiame į mišką. Antra kliūtis - tiltas, kuris apsemtas aplink, tačiau baidares tenka neštis, o tuo pačiu užkandame. Plaukiam toliau, vanduo keičia spalvą į kokakolos (pasirodo netoliese yra pelkė).
Nenukrypstant į detales sustojame prie apsemto medžiotojų bokštelio (čia jų visa galybė, turbūt paskutinius zuikius nori išgalabyt) ir einam ieškoti pelkės, nes kanalas vedantis į šią pusę dar pasidengęs ledu. Trise ieškome pelkės, kiti medžioja zuikius. Ta proga, Matas tikrindamas ledą, išsimaudo iki ausų lediniame vandenyje. Nedramatizuodami tęsiame plaukimą (detaliau - Sausgalvių kryptimi), tačiau tuojaus pat kelią pastoja užšalęs ežeras, truputį pasikankinę pasiduodame ir tęsiame savo radialą mišku. Lygioj vietoj Arvydui sulūžo irklas, todėl kelionės tempą mažinom, o diena jau geso ir pradėjome žvalgytis vietos nakvynei.
Mums, bet labiausiai Matui pasisekė, šioje baloje radome malkų ir jau švietėsi galimybė susikurti laužą ir smagiai pavakaroti. Dalinomės mintimis apie smagiausias keliones ir ateities planus, tvyrojo Ąžuolietiška dvasia. Subliovėme "Kusačių" ir skaniai pavakarieniavome, po ilgos dienos ėjome miegoti, kas šalia laužo, o kas į palapinę.
Kitą dieną, po ne ilgos plaukimo atkarpos, pasiekėme Rusnę, patys įsitikinome kokia atrakcija - automobilių perkėlimas per apsemtą kelią traktoriais.
Laukai – vanduo - miškai - pelkės.
Pradėjo jaustis nuovargis ir truputį pasistengę pasiekėme anksčiau buvusią kelionės pradžią, dabar jau pabaigą.
Kaune susitikome ir bičiuliškai "cikucakinomės".

Tegyvuoja žygiai, lauksime dar.

Vytautas

Į viršų