Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2016    
 
 

Ąžuolų sezono uždarymas-atidarymas

Laikas: 2016-11-26-27
Vieta: Biliūniškės, Viktoro tėvų sodyba „Gervių slėnis“
Dalyviai: Romas, Roma, Andrius, Juozas, Dainora, Agnė, Eugenijus, Akvilė, Kotryna, Andrejus, Živilė, Linas, Justina, Vytas, Jonas B., Jonas-Pagęlba, Marius, Jolita, Nomeda, Viktoras, Vytautė

Lapkričio paskutinįjį savaitgalį (26–27 d.) su linksma kompanija – Romu ir Dainora atvykome į Ąžuolų sezono uždarymą/atidarymą, kuris vyko Biliūniškių kaime. Nors kelionė iki šventės vietos truko ilgai, tačiau beieškant lobių pakeliui (geocatching) tikrai neprailgo.

Taigi, sugūžėjus visiems į trobą prasidėjo vakaro programa. Sudainavome dainą „Vargelis“ dalydamiesi duona ir gira. Tada įvadinį žodį tarė vadas Jonas B. ir Juozas. Sėdome prie stalo užkrimsti ir pažaisti stalo žaidimų. Vakarui įsibėgėjant prasidėjo orientacinis. Komandų buvo įvairių. Vieni pasirinko bėgte visus punktus surinkti (sportininkai), kiti („Lėtoji pavara“) tenkinosi sparčiu žingsniu, vakaro pasivaikščiojimu su dainomis ir žvaigždėtu dangumi. Punktus teko ne tik rasti, bet kartu ir mįslę įminti, tad mankšta buvo tiek kūnui, tiek galvai. Grįžusių po orientacinio laukė iškurenta pirtelė ir stalo žaidimas „Dixit“. Linksmai paspėliojus paveiksliukus prasidėjo vakariniai vaidinimai. Naujokams, šiais metais – man, Kotrynai, Viktorui ir Linui - tradiciškai teko suvaidinti pirmiesiems. Ir nors iš pradžių galvojosi sunkiai, tačiau pasirinkę pasakojimą, kaip Viktoras su draugais po pelkes braidė, pro šalį neprašovėm. Žiūrovai sakė, kad seniai tokį linksmą vaidinimą matė. Paskui mini spektaklius atliko ir kiti dalyviai prisimindami įdomias ir juokingas situacijas iš kelionių/žygių. Pravėdinus plaučius iš juoko sėdome kelionių prisiminimų žiūrėti. Išties buvo smagu ir įdomu mintimis kartu pakeliauti bežiūrint skaidres iš įvairių žygių.
Net ir nepastebėjome kaip laikas greit prabėgo ir žiovulys tapo vis labiau ir labiau užkrečiamas. Tad naktinė programa po truputį ėjo į pabaigą, tačiau tikrai neskubėdama. Kam miegas ėmė griaužti akis, tas šiltai miegmaišy tūnojo ir klausėsi dainų pritariant Jono (Pagęlbos) gitarai. Taip jaukiai ir kartu skambiai uždarėme 2016 metų sezoną.

Sekmadienio rytas išaušo garsiai ir triukšmingai. Po kieto miego, prie pusryčių stalo susirinkom likusias vaišes pabaiginėti. Pilvus skaniai prikimšus, nužingsniavome į molinukų įteikimo ceremoniją. Vyresniųjų nutarumu, koks molinukas, kam atiteks jie buvo išdalinti savo naujiesiems šeimininkams. Gavome ir mes, naujokai, po grybuką. Paskui vyko garbinga gintarų įteikimo ceremonija. Po gintarą, kaip tikro ąžuoliečio įrodymą, gavo Agnė, Eugenijus ir Vytas. Tačiau gauti gintarą ne taip legva. Net ir nominuotiesiems teko dar kartą įrodyti savo šaunumą ( įkurti laužą, surengti šokį ir sudainuoti dainą). Įvykdžius šias užduotis pasipylė sveikinimai ir glebesčiavimaisi. Po tokių svarbių šventės dalių ėjome žaisti „Linijos“, „Dramblio“ bei „Plentvalio“.
Po nuotaikingų žaidimų grįžus į trobą apsitvarkėme, sudainavome atsisveikinimo dainelę „Ciku-Caku“ ir patraukėme namo pilni įspūdžių iš puikiai praleisto savaitgalio.

Štai taip ir praėjo linksmas bei smagus laikas kartu su Ąžuolais. Reziume: laaabai patiko, likau sužavėta tokiu šiltu bendravimu ir ąžuoliečių draugiškumu, nuo juoko prisigamino daugybė vitamino C ir nors tai buvo man pirmasis sezono uždarymas/atidarymas, bet tikrai ne paskutinis :)

Kotryna


Puikiai pavyko pakeisti sezonus Viktoro sodyboje, kurioje žygeiviai, grįžę iš purvinųjų orientacinio varžybų, pirtinosi, žaidė bei prisiminė smagias šių metų akimirkas. Atidarymo metu džiaugėmės gražiais molinukais, gintarų ceremonija ir tradiciniais smurtiniais žaidimais. Džiaugiuosi sudalyvavusi.

Dainora

Gintarai buvo įteikti Agnei, Vytui ir Eugenijui.

Molinukus gavo:
Kuprinė metų žygeiviausiai – Agnei;
Kuprinė metų žygeiviausiam – Mariui L.;
Lietuvos vėliavos spalvų apyrankė už patriotiškumo puoselėjimą – Juozui D.;
Beždžionėlė metų beždžionei – Mariui L.;
Kubas už žaidimus ir svetingumą – Viktorui;
Žumaras aktyviai alpinistei – Jolitai;
Gyvatė, priminimui apie žygyje patirtą nuotykį – Akvilei;
Kusačius už rūpinimąsi maistu – Romytei;
Saulutė už gerą nuotaiką – Romui;
Peilis už vykdomas sandėlininko pareigas – Vytautui;
Kiaulė-taupyklė už dalinai tvarkomus finansus ir aktyvumą – Justinai;
Varlytė, kad rūbų tikrai nepritrūktų – Jonas B.;
Pjūklas už tai, kad žygyje pasirūpina malkomis – Eugenijus;
Šautuvas už gerai suorganizuotą orientacinį – Andrejui;
Vodkos butelis „už šilumą“ – Andriui
Musmirės naujokams tam, kad užsigrūdintų – Viktorui ir Kotrynai;
Raganosis už geriausią išrinktą fotografiją – Agnė (fotografijos autorius - Linkas N.);
Padaras už suorganizuotą ubagavimą per Užgavėnes – Pagęlba;
Pelėda už pravestą naujokų žygį – Nomedai;
Elektrinis pjūklas už tingėjimą dalyvauti žygiuose, bet nuolatinį dalyvavimą uždaryme – Vytautei;
Karūna už nuostabią vaidybą – Dainorai;
Žuvis, už tai, kad „kaip žuvis“ – Mariui;
Žibintuvėlis už nesibaigiančias idėjas – Lokiui.

Į viršų