Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2016    
 
 

Pačiūžų žygis

Laikas: 2016-01-09
Vieta: Kauno Marios
Dalyviai: Akvilė, Marius P., Giedrius S., Nomeda, Rita, Ramunė, Paulius M., Marius L., Karolis R., Matas ir Lukas

Kadangi oro sąlygos pačiūžų žygeliui tinkamos būna nedažnai, o jeigu ir palankiai susiklosto, tokia būklė trunka neilgai, ilgai galvos nesukom. Šeštadienį čiuožiam pačiūžom nuo Arlaviškių iki Pažaislio!
Pajudėjome šeštadienį ryte iš autobusų stoties, kuri jau buvo išsikrausčiusi prie "Akropolio". Nudardėjome iki Arlaviškių ir ten pradėjome žygelį. Kelios minutės pačiūžom apsiauti, ledui prisipratinti ir jau čiuožiame. Vieni greičiau, kiti lėčiau. Spartuoliai nuvaro toli toli į priekį, tuomet grįžta pas likusius, ir taip pasaka be galo - tačiau visiems gera ir smagu. Ledas pokši kaip "Žvaigždžių karų" pistoletai. Sutinkame ne vieną žvejį, pakraščiuose vaikai vėžinasi rogutėmis. Sutikome ir "savų" bernų, kurie, jei gerai pamenu, anksti ryte pasičiuožinėjimą pradėjo nuo Kauno HES'o, pasitiko mus pusiaukelėje ir grįžo atgal jau su mumis: Marių (Elvį), brolius Matą ir Luką, Karolį.
Merginos spėjo pasidaryti mini fotosesiją prie įspūdingųjų Kauno Marių skardžių, tuomet sustojome pietauti. Šilta arbata termosuose ir užkandžiai neleido greitai atvėsti stoviniuojant. Po pietų kelionė tęsėsi. Artėjant finišui Akvilės pačiūža lūžo ir ji distanciją baigti buvo priversta ristele. Na ir kas! Smagi kompanija ir gaivus oras neleido nuliūsti. Pažaislio ansamblio bokštai pranašavo žygio pabaigą. Paskutinieji metrai ir mes jau aunamės batus, lipam ant ne tokio slidaus, apsnigto kranto.
Viso nučiuožėm apie ~24 km, čiaužiamojo laiko buvo apie 4 valandas. Ramunė pametėjo dainaviškius namo, pati skubėdama į darbą, o visi, kurie norėjo pratęsti vakarą žygeivių draugijoje, susirinko pas Giedrių ir Nomedą.

Nomeda

Į viršų