Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2016    
 
 

Sausio 13-osios plaukimas

Laikas: 2016-01-13
Vieta: Nemunas
Dalyviai: Romas ir Agnė, Marius P. ir Justina, Živilė ir Paulius K.

Sausio 13 diena neeilinė kiekvienam nors kiek patriotiškam, Lietuvą mylinčiam žmogui. O ąžuoliečiai tuo labiau negali praleisti progos ją teisingai ir gerai paminėti. Kaip gi geriau jos nepaminėjus, negu darant tai, ką ir turi daryti tikras žygeivis - keliaujant. Tik šįkart kelionė trumpa, paprasta, lengva. Keliavome Nemunu pasikinkę 3 lietuviškų spalvų (raudona, žalia) baidares, pasipuošę Lietuvos ir ąžuolo vėliavėlėmis nuo heso iki santakos. Romas plaukė su Agne, aš su Mariumi, o Živilė su Pauliumi. Šįkart Lietuvą aplankiusi žiema nuteikė vėsiam pasiplaukiojimui, bet iš tiesų plaukti nebuvo šalta. Kuo toliau plaukėme, tuo daugiau apledėjo baidarės ir drabužiai, tačiau tai netrukdė. Plaukimas buvo ramus, smagus, miesto šviesos suteikė žavių spalvų, o žemę tamsa apgaubęs dangus suteikė tam tikro paslaptingumo ir romantikos.

Plaukėsi lengvai, niekur neskubėjome. Netoliese Žalgirio arenos salelės, Paulius su Živile iškėlė didžiąją Lietuvos vėliavą, su kuria perplaukė per miesto centrą. Gal bent keletas žmonių vėliavą matė, gal ne, bet patys Sausio 13 praleidome prasmingai ir paminėjome teisingai.

Grįžom apledėję, bet nesušalę, tik belaukiant vairuotojų su mašinomis baidares paimti teko šiek tiek pabėgioti, pasportuoti, kad sušiltume.

Justina

Į viršų