Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2013    
 
 

Dovilės gimtadienis dzūkijoje

Laikas: 2013-06-08/09
Dalyviai: Dovilė, Vilma ir Paulius su Simu ir Jonu, Mantas Blėda, Akvilė, Roma, Andrejus, Giedrius-Meška, Jolita ir Andrius iš Vilniaus, Saulius Blėda su linksmais draugais.

Didžioji šventinio-gimtadieninio žygio vadė Vilma išsiruošti neskubėjo. Juk vyras, vaikai, maistai, draugai ir planų milijonai taip greit nesusiorganizuoja;) Bet nepraėjo nė pusdienis ir išjudėjom tikslo link, kur Zervynose prie tilto turėjom susitikt su ekipažu iš Vilniaus ir jubilijate užsieniete.

Susitikimas pradžiugino visus, lauktuvės ir sveikinimai liejosi laisvai, nuotaika vis gerėjo ir gerėjo, oras šilo ir susikraustę daiktus ir vaikus patraukėm į gamta. Ketinom aplankyti Dzukijos kaimus: Zervynas, Mančiagirę, Žiurus, Lavysą, bet bastėmės paežerėm, bendravom, mėgaudamiesi siurprizais maudėmės visuose vandens telkiniuose ir šėrėm uodus bei visus kitus skraidančius gyvius, kurių tikrai netrūko. Žygelio laikas neprailgo, nes ilgas ir nebuvo. Visi skubėjo į sodybą “Keružė”, kur laukė pirtis, šašlykai ir kiti šventės atributai.

Pasiekę finišo tiesiąją pradėjom įsikurimo darbus – pasistatėm zymą, kurią visi palaikė cirko palapine ir mus apeidavo ratu, kaip kokius čigonus. O mum kas Juk laukė karštutėlė pirtis ir net trys puodai šašlykų, kurių užteko dviems dienoms.

Dovilės laukė dar viena staigmena: jos pasveikint atvyko pusbrolis Saulius su draugais. Dovanų irgi nepamiršo, tokią didelę, gražią rožių puokštę atvilko, kad ją teko kiauroj valty pamerkt;). Tad linksmybės prasidėjo. Visi pirtinosi, maudėsi, valgė, gėrė, žaidė ir juokavo. Laikas skriejo greičiau už Ryanair’o lėktuvą ir pasakiškas gimtadienio vakaras virto naktim, o naktis nauju rytu. O ryte teko krautis daiktus, gaudyti vis trumpejančias minutes su jubilijate, kuri skudėjo švęsti su kitais, nes visi myli tuos, kuriuos retai mato ir kurie negaili lauktuviu.
Pabaiga

Romytė

Į viršų