Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2013    
 
 

Slidėmis Kazlų Rūdos miškuose

Laikas: 2013-03-02/03
Vieta: Kazlų Rūdos miškai
Dalyviai: Jonas, Vytautas, Ernestas, Marius, Ugnė

Aš, Jonas, Marius ir Vytautas ryte apie 9 val. Susirinkome 119 kabinete. Susiruošę išvažiavome miestam, įsisodinome Ugnę ir išvažiavome Kazlų rūdos link. Žygis prasidejo apie 12 val. Kazliškių kaime. Užsimaukšlinom kuprines ant pečių, slides ant kojų ir iščiuožėme. Kadangi pirmą kartą atsistojau ant slidžių man sekėsi gana sunkiai. Nepaisant to stengiausi neatsilikti. Miško tolumoje buvo girdėti šūvių aidai, nes netoliese poligone greičiausiai vyko karinės pratybos ar kažkas panašaus.

Pirmąją dieną nučiuožėme apie 12 km. Pračiuožėme pro didžiausią pabaltyje pakilimo taką, kuris jau praktiškai nebenaudojamas. Teko čiuožti ir keliu, ir per bruzgynus, ir per upeliuką keltis (kur Vytas koją įmerkė), kuris labiau priminė dumblynę. Taip pat aplankėme taip vadinamą Brežnevo bunkerį, šalia jo radome kalnelį.

Pačiuožinėję, pagriuvinėję leidomės toliau į kelią. Susiradome vietą naktyvei, ten įsikūrėme ir po kurio laiko privažiavo miškininkas. Gavom truputėlį velnių, kad laužą kurianame ir taip neatsargiai keliaujame. Bet pats greit nuramino, kad medžioklės sezonas tika pasibaigė ir tepasiūlė alaus. Alaus atsisakėme. Pavalgę, padainavę, pasnaudę prie laužo ėjome miegoti. Keturvietėje palapinėje, kaip kažkas pajuokavo, penkiese sugulėme kaip šprotai. Dar kol nebuvome pasistatę palapinės Jonas siūlė jos nestatyti ir miegoti po atviru dangum. Gerai, kad idėjos atsisakėme, nes visą naktį ljo.

Atsikėlę ryte išsibudinome, pavalgėme ir pajudėjome link mašinos. Iki mašinos kitais keliais čiuožėme todėl susidarė apie 8 km. Susumavus gavosi apie 20km. Susikrovėme į mašiną daiktus ir patraukėme namo. Asmeniškai man kojos buvo lyg švininės. Užtat galva gerai vėjo išvėdinta.

Ernestas

Į viršų