Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2011    
 
 

Varžtas pas Liną

Laikas: 2011.10.20
Vieta: 10 KTU barakas, Kaunas
Dalyviai: Linas Gustauskas, Justas Kavaliauskas, Monika Vanagaitė, Eglė Šležaitė, Romas Lukas, Miglė Škadauskaitė, Irma, Kęstutis Šiuperis, Laimis (Lino kambariokas).

Varžtas keliauninkas paskutinį kartą buvo įsisukęs pas Liną į lėkštę, taigi, šį kartą visi vykome į Girstutį, į 10 KTU baraką.
Taigi,viskas prasidėjo nuo galvojimo, ką gaminti šį kartą...hm..abu nusprendėme, jog žuvis tešloje ir sveika ir gardu. Taigi, kaip tarėme taip padarėme.
Iš vakaro užsipirkę reikiamų produktų, su nekantrumu laukėme ir rytojaus. O rytojaus laukta akimirka greitai atėjo ir štai mes jau pas Liną. Rauošiame stalą, plauname indus ( ko tikrai reikėjo, nes barake daug vienetų nieks neturi, nes dūžta ir pan) taigi plovėmės ir skolinomės iš Lino draugų:) Ačiū Jiems,nes ne tik kad skolino daiktus bet ir pagrindinį patiekalą padėjo ruošti.
Kuomet visi susirinkome į vieną iš gabaliukų buvo dedamas varžtas ir mirkoma į tešlą, bei kepama.
Kol Linas su draugu Kęstučiu kepė žuvį aš buvau kambaryje su visais likusiais ir išgirdau besikalbant jog varžtas greičiausiai bus paskutiniuose gabaliukuose. tai išgirdus turėjau nueiti ir liepti apkeisti kepimo tvarką. Jei varžtas ir buo apačioje, tuomet jis atsidūrė viršuje, taigi o visi tikėjosi varžtą rasti apatiniuose gabaliukuose.:) Na, ir ką gi, varžtaas įsisuko į ex vado Justo lėkštę ;D Taigi, Justai lauksime Tavo rengiamo vakarėlio;)

Smagiai viską prisimenanti, Žydrūnė :)

Į viršų