Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2011    
 
 

Dvi Eglės ir Aš arba tranzas į Nidą

Laikas: 2011-08-06-07
Vieta: Kuršių Nerija
Dalyviai: Eglė Žegulytė, Eglė Šležaitė, Žydrūnė Šegždaitė

Rugpjūtis. Vasara įsibėgėjus pačiame savo gražume, o aš sėdžiu namie ir svajoju apie jūrą.Apie jūros smėlį,apie jos ošimą ir saulėlydžius, kurie būna vieninteliai toki ir nepamirštami. Ir štai, pasiklausiu ar kas nenorėtų kartu į Nidą?Į šį mano klausimą atsiliepia Eglė Š. ir Eglė Ž, kitaip sakant į Nidą vykome aš ir Eglės :)
Su Egle Ž susitariame susitikti prie IX forto. Ten ir susitinkame. Tranzuotojų viena porelė, dvi merginos ir mes...į galą atsistojome mes. Paklausiu merginų kiek laiko tranzuoja, atsakymas nustebino - 40min. Atsidusau, na ką gi, bandome laimę ir mes. Tik iškėlus nykštį - turime. Iki Klaipėdos. Tinka. Nuvykusios į Klaipėdą kol susitukome ir pajudėjome link kelto susitinkame tas pačias merginas prie IX forto kur sutikome. Hm...pagalvoju, kažin kaip tranzuosim persikėlusios su keltu?
Bet viskas prasidėjo lietumi. Tiksliau liūtimi, kuriai atrodė nėra galo. Persikėlusios bėgome po šiokiu tokiu stogeliu slėptis ir galvojome jog nenustos lyti,bet kiek aprimus bandėme tranzuoti. Mūsų konkurentės ilsėjosi, o mes per tą laiką susistabdėme mašiną. Puiku;D Nida. Nueiname iki paplūdimio kur oras nepastebimai greitai pasikeitė. Čia šilta smagu, atrodo, kad net nelyta :) Žodžiu, kaitinomės, mėgavomės ir džiaugėmės, kad viskas gerai ir nereiks lėkt namo. Vakare sulaukėme Eglės Š, pasiklausėme kažkokio koncertuko prie V. Kernagio paminklo ir grįžome į paplūdimį kur praleidome naktį :) Tiesa ta naktis mums tęsėsi gal tik pora valandų, nes didžiąj nakties dalį praleidome kalbėdamos ir stebėdamos krintančias žvaigždes. Ach, kaip buvo gera...Ačiū Jums merginos!tokiomis akimirkomis aš suprantu jog gyvenu. Tą kartą mes gyvenome. Gyvenomes dabar ir čia!:)


Žydrūnė Šegždaitė

Į viršų