Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2011    
 
 

RAFES 2011

Laikas: 2011.05.06
Vieta: KTU Elektronikos fakulteto kiemelis
Dalyviai: Daugelis ąžuoliečių ir kiti.

Penktadienis. Su vadu Justu aš, Neringa ir Monika susitariam anksčiau ateiti padėti daryti košę. Tačiau užtrunku paskaitose ir vietoj 10h atvykstu 11:30. Tačiau chebryte ir be mūsų su Monika tvarkėsi puikiai kaip vėliau paaiškėjo, košė buvo puiki. :)
Stoviniuojame prie KTU Elektronikos fakulteto ir laukiame norinčių palaipioti sienele arba pasivaišinti koše. Man labiausiai buvo įstrigęs senelis su vaiku, kuris niekaip neatsivalgė košės ir kiekvieną kartą jos skanavo po mažą šaukstelį, kad senelis mažiau pyktų yž jo goduma :) o senelis vis kartodavo ''Po to namie nenorėsi pietų'' bet vaikas labai gyrė mūsų ąžuolietišk košę :)
Taigi, nors oras po truputį vėso ir darėsi šaltoka, tačiau mes toliau laukėme savanorių laipioti sienele iki kol pradėjo lyti. Tuomet skirstėmės kas sau ir susitarėm susitikti 19h neoficialioje dalyje.
Jeigu kalbant apie dieninę dalį, tai man labiausiai įsimintina buvo nusileidimas nuo fakulteto stogo ir žuvies gaudymas baseine, šalia El, fakulteto, smagu buvo pažiūrėti :)
Na, o vakare šokiai ir kitos linksmybės.
Nors dalyvavau pirmą kartą, bet manau ne paskutinį, nes buvo smagu, linksma, bei įdomu :)

Žydrūnė Šegždaitė

Į viršų