Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2011    
 
 

Bobžygis

Laikas: 2011-03-26/27
Vieta: Kėdainių apylinkės
Dalyviai: Jurgita Kalvinskaitė, Akvilė Gerulskytė, Roma Padūmytė, Agnė Styrienė, Monika Vanagaitė, Neringa Burokaitė, Jūratė Petrėtienė


11-asis bobžygis galiausiai įvyko - VALIO!! Iki savo romantiškosios buveinės - medžiotojų namelio vidury miškų - žygiavom visai solidžiai, beveik 10 km, ratais kvadratais, aplankant objektą - partizanų žūties vietą. Pasifotografuodamos, pasiplepėdamos, pasitikslinančios "Ar dar daug liko??" pasiekėme "namus". Laisvė pečiams, nukankintiems gardėsių prikrautų kuprinių!!!

O tada kaip pasakoje - stalai nusiklojo naminiais kulinariniais šedevrais, prasidėjo pjaustymas, maišymas ir paskutiniai užkandėlių patepimai. Susėdus prie stalo, nejučiom iš lūpų išsiveržė "Mes vargstam vargelį ir galo nėra..." - pagal vaišių kiekį ir estetinį grožį atrodė, kad nuo stalo greit nepakilsim.. Ragavosi ir valgėsi linksmai su naujuoju Romos imbieriniu "vynu", dietos besilaikančiųjų valgymo įpročiais ("Aš nevalgysiu, tik iš tavęs kąsnelį paragausiu... Visko!!!"), pamokančiom istorijom (Draugė sako draugei: - Aš laikausi trijų dietų. - Kodėl trijų? - Nes nuo dviejų nepavalgau..).

Židiniui ir mums įšilus, pradėjom teminę bobžygio dalį – natūralaus lūpų balzamo gamybą. Mūsų mažoji gamyklėlė greit pakvipo aliejais, kakavos sviestu ir kitais ingredientais. Betirpinant ir bemaišant naująjį produktą, dalinomės patirtimi ir žiniomis apie natūralią kosmetiką.

Naktis prasidėjo su dainom ir svarstymais, kurioje pusėje geriau dėti galvą. Ryte saulė ir gardūs Romos sumuštiniai greitai visas pastatė ant kojų ir, sutvarkiusios namelį, pavasariškai žliugsinčiais laukais paržygiavome iki transporto.

Ačiū Jurgai už plotą ir pravestą žygelį, Indrei už lauktuvę ir visoms dalyvavusioms mergaitėms už smagią nuotaiką :)


Akvilė

Į viršų