Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2011    
 
 

Dainų ir gitarų vakaras

Laikas: 2011.03.02
Vieta: KTU Dizaino fakulteto rūsyje
Dalyviai: Daug ąžuoliečių ir ne tik.

Gitaros, poezija, dainos, daug dainų ir jaukumas...jaukumas, kuris pasitiko šį trečiadienį kiekvieną įėjusį į KTU Dizaino fakulteto rūsį...
O buvo taip, kad visi, kaip ir visada buvo kviečiami pasibūti ir smagiai praleisti laiką su ąžuolais. Tik šį kartą tai buvo ypatingas ir kitoks vakaras. Dainų vakaras.
Programoje pavasarį dainomis sveikino: Kalėda, Eglė & Co., Dovilė ir Saulius, Geldutės ir kiti norintys. Vieni kukliau prisijungė sėdėdami ir iš vietos dainuodami, kiti tik imituojantys dainavimą, o treti iš visos širdies ir nebijantys scenos baimės dainavo. :)
Smagu matyti ir klausytis žmonių, kurie nuoširdžiai dalinosi savo parašytomis dainomis. Prisimenu, kai tik išėjau iš susirinkimo tą dainų vakarą dar ir dabar skamba Kalėdos dainos žodžiai ''Vyrai, baikit nesąmones, nes prie jūros mano tėvynė'' arba kita daina ''Ou Yes, ou No, Ou yes, ou no Okey..'' :) Taip pat didelį įspūdį paliko Kęstas įtraukęs visus į savo linksmą ir nuotaikingą brazdenimą gitarike :)
Tai buvo vakaras, kada labiau nei betkada džiaugiausi būdama ''Ažuole'' :)
Ačiū visiems už puikiai praleista laiką!

Žydrūnė Š.Gitarų vakaras... Vien iš pavadinimo širdžiai miela - praleist negaliu. Atėjau kaip visada madingai vėluodamas ~10-15 min. artėjant link rūsio, girdėjosi šurmulys, o įėjas nustėbau, kad vos tik kelios laisvos vietos likę. Nors atlikėjų matėsi tik pakaušiai, tai netrukdė klausytis puikių gitaros garsų ir derančių atlikėjų balsų. O ir dvi dainos, kurias tikėjausi ir norėjau išgirsti buvo atliktos Kalėdos ir Eglės. Gaila, kad renginys neužsitesė tiek kiek norėtūsį, bet manau kaip ir visi likau labai laimingas ir džiugu, kad teko ten pabūvoti.
Lauksim kitų kartų!

(Paulius Lokys)Fotografijos galerijoje

Į viršų