Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2005    
 
 

Kalėdos

Laikas: 2005-12-26 - 2005-12-27
Vieta: Ziboliškės apylinkės
Dalyviai: Žygelio į Kalėdas dalyviai+ Audrius Mičiulis, Daiva Sinkevičiūtė, Neringa Rimkutė, Dovilė Bertašiūtė, Milda Neverauskaitė.

Taigi taigi Kalėdos atėjo-praėjo labai dosniai, šventiškai ir smagiai. Kiekviena troba įsileido, pagirdė arba pavalgydino. O rytojaus dieną Jonas užkūrė mašinioką ir darėm pasivažinėjimą su rogutėm po kaimo vieškelius. Taip patampė, kad neatlaikė kai kurių kelnės, subinkauliai ir kt.atsikišusios vietos...


Neatlaikę mūsų svorio vienos rogutės -sulūžo. Tai pasigavę kablį ėjom pas gerą kaimo moteriškę pasiskolinti kitų. Bet po mirties kilpos ir tos pačios sulūžo. Užgraužė visus sąžinės balsas, bet tik ne Joną ir dar kai ką.. Tai nuėjom pas kitą gerą kaimyną ir iš ten pasiskolinom dar vienas rogutes. Vat su jom kai pavėžino ant70km/h, tai maža nepasirodė:atkratė ir sukratė visas Kalėdines vaišes, o veidas nuo sniego ir putų užsidėjo ledu.. Na trumpai tariant, jau kai mumi atitempė, tai dėl mūsų fizionomijų ar dėl to pačio sąžinės balso neikas daugiau nebenorėjo važinėtis..Tai vat...Kalėdas sutikom gerai :)


Neringa

Į viršų