Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2004    
 
 

Kalėdojimas

Laikas: 2004.12.25-2004.12.26
Vieta: Jieznas

Aj, nugi tas Kalėdojimas.. kaip čia viską trumpiau susakius? Vis dėlto Senio Kalėdos dalia yra sunki ir ne tokia jau paprasta, kaip kad man atrodė per visus tuos Kalėdojimus, kuriuose praktiškai visuose ir esu dalyvavęs.. Bet kaip sakant ubago kailis kur kas šiltesnis nei senio Kalėdos kailiniai :(

Per lininę barzdą kaimiečių vynas tekėjo, burnoj ne ką ir beturėjau. Grūdai ant kiemo pabiro dėl atgrubnagiškumo, paskum barsčiau taupydams po saujelą, žabalom senio akim krosnies neinmatydams pas jiezniškius.. Liežuvis strigo ir vis šnekėjau bileką.. Jei ne šaunioji čigonka Albertienė ir arkliukas, kuris kažkodėl visiems į asilą labiau panėšėjo, tai musėt iš vis nekas būtų buvę. Kaimiečiai uždari, į kas antrą triobą neįeisi.. Susikalėdojom tris vynelio butelaičius ir truputį saldainių palesėm.. Ale ne tame visas smagumas. Visgi patiems mums dalyviams nemaža atrakcija: pabunda exhibicionistiški jausmai persirenginėjant ubagais (kaip visad tai išliko pačiu populiariausiu apdaru:) ), gera proga dar kart visiems, kaip šeimos nariams susėsti prie Kalėdinio stalo..

Na ir žiūriu jau patapo šaunia tradicija žaisti tokį gudrų kalėdinį žaidimą "Mafija". Čia galim įtraukt praktiškai į kalėdinių tradicinių burtų-žaidimų sąrašą :)

Tai vat tiek trumpai..

Pauliux

Į viršų