Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 2004    
 
 

KTU keliautojų sąskrydis

Vieta: Jūrės geležinkelio stotis-Kazlų Rūdos miškas

Išvažiavom penktadienį, bet, kad rast tą vietą gavosi mums ir patiems neblogas orientacinis. Beklaidžiodami įklimpom smėly, tai iki vėlumos laukėm vyriškų gelbėtojų rankų. Beveik sekmingai radom stovyklavietę su sargiu-Banzajumi.
Rytojaus diena atsakingas trasos ruošimas. Atėjus finišo paskelbimo laikui sužinome, kad dalyvių beveik nebus. Prastas oras, sutapę renginiai, skubotas organizavimas nesudomino studentų. Tai buvo proga pasireikšti ir senus kaulus pabarškinti 'Ąžuolų' veteranams. Taip gavosi 5 komandos:'Nesekmė- nelaimė', 'SES', 'Pušys', 'Bępročiai', 'Lengvasis sparnas'. Orientacinis praėjo sklandžiai, išskyrus vyrukams iš socialinių mokslų, išėjusiems be komposo... Čia geriausius rezultatus parodė komanda "SES". Daugiausia ispūdingų akimirkų bei didžiausio dėmesio susilaukė kliūčių ruožas, kurią ąžuoliečiai darė, kaip ne sau. Tai ir murkdėsi kas antras upelyje šokdamas su tarzanke ar nuslysdamas einant per rąstą. Bet visiems išmirkusiems lietuje buvo jau dzin visi upeliai ir jo dumblai. Čia savo meistriškumu pranoko "Lengvasis sparnas" komanda. O sienelės greituminio laipiojimo rungtyje visą trasą įveikė komanda "Pušys". Galutinėje rezultatų suvestinėje komandos vietomis pasiskirstė taip:
I vietą užėmė komanda 'SES' -Simona V., Eglė B., Saulius Š.
II vietą- 'Pušys' - Mindaugas K., Neringa K., Eglė Č.
III vietą-'Bępročiai' - Jonas G., Indrė M., Gintautas L.
Vakare atsigavimui laužas, košė, dainos ir spec. Alberto pirtelė, kurią patys pirmieji išbandė iš pradžių skeptiškai nusistatę atstovai iš Robinzonados.
Sekmadienio giedrą dieną pradėjome tumbi-jumbi varžybomis. Stiprios komandos žaidė lygiu rezultatu ir tik po visų pratesimų mušti baudiniai parodė jauniausių iš socialinių mokslų atstovų profesionalumą.
Tai taip praėjo šventė klaidžioje Kazlų Rūdos girioje. Išsiskirstėme su 'klaustuku galvoje' -ar reikalinga tokia šventė studentams?

Neringa

Į viršų