Facebook


Videoteka


Wiki


Metraščiai  
Titulinis » Metraščiai  » 0000    
 
 

Sezono uždarymas/atidarymas


Štai ir visi susirinkome: mes, sutema bei laužas, prie kurio uždarytas dar vienas sezonas – šįkart 2019 metų. Jau visai netrukus laukė orientacinis žygis po apylinkę. Sutemose gan lengvai iš tolo matėsi punktų žymekliai – žvakių šviesos. Tad nežinau, ar nors vienai komandai pavyko neatrasti visų taškų. Hmm.. nebent žvakėms užgęsus. Na ir jau koks nerealus žygio užbaigimas – kluone, tarp suvežto šieno rulonų įrengtos orientacinės, kurių finalinis taškas – šuolis tarzanke.
O po žygio laukė nuostabios picos! Jonas kepė kiekvienam pagal individualų užsakymą! Įsivaizduojat? Geriau nei geriausioje pasaulio picerijoje valgėme tą vakarą! Tik vienam kitam ilgėliau savo eilės reikėjo palaukti: šie, net patys neplanuodami virto paprašaikomis.
Tuo metu virtuvės pašonėje ėmė groti muzika. Beregint sugūžėjo gausus būrys šokėjėlių. Ūžė jie net kelias valandas, kol apstojo - nežinia ar kojelės pavargo, ar trobėlės sienos braškėti pradėjo nuo tokio trypimo (tikėtinas antrasis variantas). Pasisotinę ir prisišokę sugūžėjome visi į palėpę – laukė didieji užsidariusio sezono vaidinimai. Ten, palėpėje, visi ir išlūžome. Saldžiai, su ošiančiais knarkimais, iki ryto.
Išaušo naujas rytas. Pradėjom krautis šmutkes - rinktis po žygio palikusius pėdsakus. Šaukė namai.. Bet dar liko keli neužbaigti darbai. Sumuštinių konkurse pasirodė sumuštiniai gigantai, šokoladiniais pertepimais, plaukiantys, kaip laivai, ar papraščiausiai duonos maišelyje tarp supjaustytos duonos riekėmis šonus glaudė dešros. Pyragų konkurse neįtikėtina pergalė vienareikšmiškai atiteko kibirui komposto. Ko – paklausite?! O taip – tikrų tikriausias kompostas su genetiškai modifikuotais kanadietiškais sliekais žiūrovų nuomone buvo skaniausias ir gražiausias pyraginis šedevras. Nuotraukų konkursą laimėjo persitransformavęs, apsišarvavęs Vainius.
Molinukai! Ak, kiekvienas tikrai gavo, ko nusipelnė: ir picos gabalėlį, ir molio dubenėlį, ir žalią kirminėlį, ir .. gal ne viską dera viešinti.. Tuomet sekė vakarykščio žygio pergalių minėjimai ir mėsingų prizų laureatams - vegetarams įteikimas. O pala, pala, kam gi atiteko gintarai? Po ilgų kasmetinių svarstymų susirinkusi komisija į tikrųjų Ąžuolų šeimyną nusprendė įsileisti net 3 naujokus: Ugnę, Saulę bei Nerijų. Ar jiems pavyko praeiti pirmąjį iššūkį ir būti sėkmingai įšventintiems į senbuvių gretas? Tikrai taip! Laužas beregint buvo įkurtas, o ir žaidimus sužaidę dalyviai liko su šypsenom lig ausų.

Sezonas atidarytas!

-Ugnė

Į viršų